Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Wzgorze MickiewiczaMontaż zamków oraz ich wymiana to usługi ślusarskie, które Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza oferuje Państwu podczas codziennego wykonywania obowiązków zawodowych. Nasi ślusarze to wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy podczas prac ślusarskich, w tym wymian zamków i ich montażu, wykorzystują zdobytą wiedzę i doświadczenie zawodowe. Montowanie zamków zawsze wykonujemy precyzyjnie i  starannie; używamy zamków Gerda oraz zamków Dierre, które gwarantują naszym Klientom wysoki poziom bezpieczeństwa.

Również wykonujemy awaryjne otwieranie

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza w swojej ofercie posiada szereg usług ślusarskich - zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi, awaryjnym otwieraniem samochodów oraz naprawiamy zepsute i felerne zamki.
Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, zatem mogą mieć Państwo pewność, że o każdej porze dnia i nocy przyjmiemy zlecenie. Ponadto zareagujemy na wezwanie niemal natychmiast i już po kilkunastu minutach nasi ślusarze pojawią się w wyznaczonym przez Państwa miejscu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami