Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Wrzeszcz Dolny

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Wrzeszcz DolnyMontaż i wymiana zamków to usługi, które Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Dolny wykonuje w tej dzielnicy miasta wielokrotnie, każdego dnia. Każdy ślusarz, który zatrudniony jest w naszym pogotowiu na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta, dlatego przy usługach montażu zamków oraz wymiany zamków wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które dają najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Montowanie zamków wykonywane przez nasze pogotowie zamkowe zawsze przebiega sprawnie i jest realizowane precyzyjnie.

Warto wspierać się doświadczonymi fachowcami

Jednak na tym nie kończą się usługi ślusarskie oferowane Państwu przez prowadzone przez nas  pogotowie zamkowe. Na liście naszych usług znajdują się również takie pozycje jak: naprawa zamków, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Dolny działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nasi Klienci mogą korzystać z naszych usług o każdej porze dnia i nocy.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami