Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Śródmieście

Pogotowie zamkowe Gdańsk Śródmieście oferuje swMontaz i wymiana zamkow Gdansk Srodmiescieoim Klientom wiele usług, do których zaliczamy montaż oraz wymianę zamków. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy każdego dnia realizują profesjonalne usługi ślusarskie.
 
Montowanie zamków wykonywane przez nasze pogotowie zawsze przebiega bezinwazyjnie oraz realizowane jest z ogromną precyzją. Wymiana zamków oraz montaż zamków to usługi, od których zależy bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego zawsze wykorzystujemy produkty, które mogą je zagwarantować. Dbając o wysokie standardy bezpieczeństwa, podczas prac ślusarskich wykorzystujemy najlepsze urządzenia, wśród których znajdują się zamki Gerda oraz zamki Dierre.

Sprawdzeni fachowcy z Trójmiasta

Wymiana zamków czy też ich montaż to nie jedyne usługi ślusarskie, które w tej dzielnicy miasta wykonujemy każdego dnia. Pogotowie zamkowe Gdańsk Śródmieście zajmuje się również awaryjnym otwieraniem drzwi, awaryjnym otwieraniem samochodów oraz naprawą zamków.
To co wyróżnia nas na tle innych firm ślusarskich, to natychmiastowa reakcja na przyjęte zlecenia oraz dostępność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami