Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Orunia św. Wojciech Lipce

Montaz i wymiana zamkow Gdansk OruniaMontaż zamków oraz wymiana zamków to usługi, jakie Pogotowie zamkowe z dzielnicy Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce każdego dnia wykonuje dla swoich Klientów. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi fachowcami, którzy doskonale znają się na swojej pracy, a realizowane przez nich usługi zawsze przebiegają bezinwazyjnie. Kiedy Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce wzywane jest do montowania zamków, zabiera ze sobą zamki Dierre oraz zamki Gerda, których sprawne funkcjonowanie zapewnia naszym Klientom bezpieczeństwo na wiele lat.

Bezpiecznie i profesjonalnie wykonamy usługę montażu zamka

Montaż i wymiana zamków to nie jedyne usługi naszego Pogotowia zamkowego. W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalistyczne awaryjne otwieranie mieszkań oraz poszukiwane przez właścicieli pojazdów awaryjne otwieranie samochodów. W naszej ofercie znajduje się również naprawa zamków każdego typu.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce czynne jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami