Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Jasień

Montaz i wymiana zamkow Gdansk JasienMontowanie zamków w drzwiach wejściowych to zadanie dla profesjonalnych ślusarzy. Choć może wydawać się prostą czynnością, w rzeczywistości wymaga wprawy, precyzji i wiedzy na temat działania mechanizmów zamkowych. Jeśli zależy Ci na wysokim poziomie bezpieczeństwa Twojego domu, poleć zakładanie zamków rzetelnym ślusarzom z Pogotowia zamkowego Gdańsk Jasień.

Stawiaj na sprawdzonych ślusarzy

Każdą usługę montażu i wymiany zamków realizujemy z najwyższą dokładnością. Wszystkie nasze prace są przeprowadzane przez wykwalifikowanych fachowców, którzy stale podnoszą poziom swojej wiedzy. Systematyczne uczestnictwo w branżowych szkoleniach, a także codzienna praca na rzecz klientów i wykonywanie często bardzo skomplikowanych zleceń sprawiają, że nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie montażu zamków. Potrafią założyć zarówno zamki klasyczne, jak i urządzenia wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologii.

Posiadamy szeroki wybór zamków do drzwi

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom w ich domach, mieszkaniach, firmach to nasz podstawowy cel. Właśnie dlatego rekomendujemy korzystanie z zamków najlepszych producentów - Gerda, Mottura, Ikon, Dierre czy Salto. Wszystkie te zamki oraz wiele innych znajdą Państwo w asortymencie, jaki ma do zaproponowania każdy z naszych pracowników. Ślusarze z Pogotowia zamkowego doradzą również chętnie, jakie rozwiązanie wybrać, aby w optymalny sposób zabezpieczyć dane lokum.
 

Pogotowie zamkowe Gdańsk Jasień świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
- Naprawa zamków
-
Usługi ślusarskie


W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy wymiana zamków potrzebna jest natychmiast: awaria zamków czy włamanie to tylko przykłady zdarzeń, w których możecie potrzebować naszego wsparcia. Aby żaden klient nie był pozostawiony bez pomocy, Pogotowie ślusarskie Gdańsk Jasień pracuje przez okrągły rok, 24h na dobę. Reagujemy na każde zgłoszenie!
Profesjonalny i szybki montaż zamków? Tylko z Pogotowiem zamkowym! Zadzwoń do nas: 600-277-499.

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami