Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk 24h

zamki używane do montażu

FACHOWCY OD ZADAŃ SPECJALNYCH

Życie pokazuje, że z biegiem lat każdy zamontowany zamek, bez względu na markę i cenę zakupu, wymaga wymiany lub naprawy. Od tego jesteśmy my – pogotowie zamkowe w Gdańsku.
 
Jesteśmy grupą wysoko wyspecjalizowanych ślusarzy, dla których pomoc przy awarii zamków to czysta przyjemność. Przyjedziemy, aby wykonać awaryjne otwieranie drzwi czy też awaryjne otwieranie mieszkań. Nie zawahamy się przed awaryjnym otwieraniem samochodów.
 
Często Klientom wydaje się, że przyjeżdżamy tylko wtedy, gdy potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi. Nic podobnego! Zajmujemy się także serwisem zamków, jak również ich konserwacją. Doradzamy naszym Klientom co robić, aby zamek działał prawidłowo jak najdłużej. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przyjedziemy, aby przetestować zamontowany już zamek. Działamy tak, aby Klienci czuli się bezpiecznie.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany

DZIAŁAMY NA WIELU POLACH

Postanowiliśmy, że będziemy działać wielopłaszczyznowo. Dlatego właśnie wyspecjalizowaliśmy się w montażu i wymianie zamków w drzwiach różnych gabarytów. Przyjmujemy zgłoszenia pracy przy awaryjnym otwieraniu mieszkań, ale chętnie zajmujemy się także awaryjnym otwieraniem aut.
 
Zdarza się, że wzywani jesteśmy także do zamków w skrzynkach pocztowych, czy też w niewielkich gabarytach drzwiach skrzynek z pieniędzmi. Dla nas to żaden problem. Znamy się na wszystkich dostępnych na rynku zamkach. Co więcej, w swojej ofercie posiadamy zamki znanych i cenionych marek, takich jak: Gerda, Keso, czy  Ikon. Nasi ślusarze posługują się najlepszym, najnowocześniejszym sprzętem, dzięki czemu praca przy montażu i wymianie zamków przebiega sprawnie.

JAK WEZWAĆ POGOTOWIE ZAMKOWE W GDAŃSKU?

Pogotowie zamkowe w Gdańsku działa całodobowo. Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 600-277-499. Jesteśmy do Państwa usług 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pracujemy także w niedziele i święta. Odbierzemy telefon nawet w środku nocy, bo wiemy, że awarie zamków lubią zdarzać się w najmniej spodziewanych momentach. Nasi wysoko wyspecjalizowani ślusarze przyjadą i zadbają o Wasze bezpieczeństwo oraz o Wasze mienie. Pomogą w każdej sytuacji, a wymianę i montaż zamków Gerda Gdańsk wykonają perfekcyjnie. Zadzwoń i sprawdź nasze kwalifikacje – telefon 600-277-499.
Strzyża

Suchanino
Śródmieście
Ujeścisko Łostowice
VII Dwór
Wrzeszcz Dolny
Wrzeszcz Górny
Wzgórze Mickiewicza
Zaspa Młyniec
Zaspa Rozstaje
Żabianka Jelitkowo

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami