Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Zaspa Rozstaje

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Zaspa RozstajePogotowie zamkowe Gdańsk dzielnica Zaspa – Rozstaje każdego dnia wielokrotnie wykonuje usługę awaryjnego otwierania aut. Realizujemy ją w sytuacji, kiedy Klient zatrzaśnie samochodowe kluczyki wewnątrz pojazdu lub gdy zamek się zatrzaśnie samoczynnie. Awaryjne otwieranie samochodów wykonywane przez ślusarzy Pogotowia zamkowego Gdańsk Zaspa – Rozstaje zawsze przebiega sprawnie, a co ważniejsze bezinwazyjnie. Nam można zaufać – jesteśmy profesjonalistami w każdym calu!

Profesjonalni ślusarze z Trójmiasta

Otwieranie aut to nie jedyna usługa, jaką Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje oferuje Państwu podczas codziennej pracy. Realizujemy również także inne specjalistyczne usługi ślusarskie – m.in. awaryjne otwieranie mieszkań. W naszej ofercie znajdują się także serwis zamków Dierre i serwis Gerda oraz naprawa zamków. Nasi Klienci cenią nas także za profesjonalne wykonywanie montażu i wymiany zamków.
 
Pogotowie zamkowe w Gdańsku na Zaspie – Rozstajach cechuje się starannością, troską o Klienta oraz szybkością reakcji. O staranności z jaką realizujemy usługi ślusarskie świadczy liczba zadowolonych z naszych realizacji Klientów. W czasie pracy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych narzędzi i sprawdzonych, pewnych sposobów naprawczych.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami