Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Żabianka Jelitkowo

Awaryjne otwieranie samochodu Gdansk Zabianka JelitkowoPogotowie zamkowe Gdańsk Żabianka – Jelitkowo wykonuje szereg usług ślusarskich, w tym awaryjne otwieranie samochodów. Zatrudnieni w naszej firmie ślusarze awaryjne otwieranie aut realizują starannie i całkowicie bezinwazyjnie, nie narażając naszych Klientów na jakiekolwiek koszty związane ze zleconą pracą.
 
Otwieranie aut jest tylko jedną z wielu usług, które oferujemy naszym Klientom każdego dnia. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem mieszkań czy naprawą zamków. W ramach naszej oferty wykonujmy również inne popularne usługi ślusarskie, w tym montaż i wymianę zamków oraz serwis zamków Dierre i serwis Gerda.

Nasze zalety to profesjonalizm

Atutem Pogotowia zamkowego Gdańsk Żabianka – Jelitkowo jest profesjonalna realizacja wszelkich zleceń ślusarskich. Awaryjnie otwieramy auta wszystkich marek dostępnych w Polsce. Zawsze szybko, bezinwazyjnie i precyzyjnie. Nam można zaufać!
 
Ogromnym atutem Pogotowia zamkowego Gdańsk Żabianka – Jelitkowo jest całodobowa dostępność. Pracujemy nie tylko w tygodniu, ale również w weekendy i święta, ponieważ zadowolenie naszych Klientów z prawidłowo wykonanego zadania jest dla nas najważniejsze.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami