Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Suchanino

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk SuchaninoAwaryjne otwieranie samochodów to usługa polegająca na bezinwazyjnym otwarciu drzwi do pojazdu naszego Klienta. Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino wykonuje tę usługę, między innymi, w momencie kiedy Klient zatrzaśnie klucze w środku pojazdu. Nasi ślusarze każdego dnia wielokrotnie wykonują awaryjne otwieranie aut, dzięki czemu potrafią wykonać to zadanie perfekcyjnie, nie tworząc jakichkolwiek szkód.
 
Otwieranie aut nie jest jedyną usługą, którą oferuje Państwu Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino. Zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem mieszkań, które tak jak w powyższym przypadku, wykonujemy bezinwazyjnie i z pełną precyzją.

Doświadczenie i precyzja

Kolejne propozycje będące na liście naszych usług, to:
- serwis zamków Dierre i serwis Gerda,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino działa dla Państwa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że nigdy nie wiadomo kiedy nasza pomoc będzie potrzebna.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami