Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Śródmieście

Pogotowie zamkowe Gdańsk Śródmieście każdego Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk Srodmiesciednia wykonuje dla swoich Klientów wiele usług ślusarskich. Jedną z nich jest awaryjne otwieranie samochodów, które nasi ślusarze realizują, gdy klucze do pojazdu zostają zatrzaśnięte w jego wnętrzu. Awaryjne otwieranie aut wykonywane przez Pogotowie zamkowe przebiega bezinwazyjnie - dzięki staranności oraz odpowiedniemu wykształceniu naszych ślusarzy.

Ślusarze od otwierania aut

Otwieranie aut to jedna z wielu profesjonalnych usług, jakie oferuje nasze Pogotowie ślusarskie. Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu mieszkań, które także zawsze przebiega bezinwazyjnie. Do codziennych zadań ślusarskich naszego zespołu fachowców należą też: montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków. Ponadto pogotowie zamkowe Gdańsk Śródmieście prowadzi serwis zamków Dierre i serwis Gerda, które gwarantują naszym Klientom pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania.
Pracujemy dla Państwa całodobowo, 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Polecamy się jako zespół profesjonalnych ślusarzy.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami