Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Osowa

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk OsowaAwaryjne otwieranie samochodów jest usługą, którą Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa wykonuje każdego dnia. Awaryjne otwieranie aut realizujemy w momentach, kiedy Klient zatrzaśnie kluczyki wewnątrz pojazdu. Otwieranie aut w naszym wykonaniu zawsze przebiega bezinwazyjnie. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy świetnie znają się na swojej pracy, a dobro Klientów zawsze stawiają na pierwszym miejscu.

Profesjonalni ślusarze z Trójmiasta

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa ma w swojej ofercie szereg usług ślusarskich, zawsze realizowanych w sposób profesjonalny. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, ponadto wykonujemy takie usługi, jak: serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda.
 
Do naszych codziennych obowiązków należą także montaż zamków oraz wymiana zamków. Jesteśmy również specjalistami od naprawy zamków.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy  Osowa pracuje całodobowo, przez siedem dni w tygodniu - nigdy nie wiadomo kiedy nasza fachowa pomoc w skutecznym usuwaniu awarii zamków okaże się potrzebna. Dlatego jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze dnia i nocy.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami