Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk Orunia św. Wojciech Lipce

Awaryjne otwieranie samochodow Gdansk OruniaPogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce usługę awaryjnego otwierania samochodów wykonuje w sytuacji, gdy Klient zatrzaśnie kluczyki do pojazdu w jego wnętrzu lub gdy zamek zatrzaśnie się samoistnie. Otwieranie aut jest usługą, którą nasi ślusarze realizują bezinwazyjnie tak, aby nie narazić naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z powierzoną usługą.

Świadczymy także inne usługi

Awaryjne otwieranie samochodów nie jest jedyną usługą prowadzonego przez nas Pogotowia zamkowego. Każdego dnia zajmujemy się realizacją takich usług ślusarskich, jak: awaryjne otwieranie mieszkań, czy montaż i wymiana zamków. Ponadto w naszej bogatej ofercie realizowanych zleceń znajdują się także naprawa zamków oraz serwis zamków Dierre i serwis Gerda.

Dostępni 24/7

Pogotowie zamkowe Gdańsk Orunia – Św. Wojciech – Lipce pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta. Wszystko po to, by móc służyć Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy.
Staramy się jak najszybciej odpowiadać na zgłoszenia awarii, dlatego już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu, pojawiamy się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami