Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Wzgórze Mickiewicza

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Wzgorze MickiewiczaPogotowie zamkowe Gdańsk - Wzgórze Mickiewicza każdego dnia wzywane jest do awaryjnego otwierania drzwi w domach naszych Klientów. Awaryjne otwieranie mieszkań wykonujemy w sytuacjach, gdy drzwi zostają zatrzaśnięte i nie ma możliwości dostania się do wnętrza pomieszczenia. Ślusarze pracujący w naszym pogotowiu zamkowym usługę tę wykonują z ogromną precyzją oraz starannością, aby nie narazić Klientów na jakiekolwiek szkody związane z działalnością ślusarską.

Najlepsi fachowcy od awaryjnego otwierania

Otwieranie drzwi nie jest jedyną usługą, które wykonuje Pogotowie zamkowe z gdańskiego Wzgórza Mickiewicza. Realizujemy także awaryjne otwieranie samochodów, które zawsze  wykonywane jest przez naszych specjalistów bezinwazyjnie.
 
Na liście profesjonalnych usług naszego pogotowia ślusarskiego znajdują się także: montaż zamków, wymiana zamków, naprawa zamków oraz serwis zamków Dierre i zamków Gerda. Zamki tych producentów gwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo i zadowolenie z użytkowania.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami