Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Wrzeszcz Dolny

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Wrzeszcz DolnyAwaryjne otwieranie drzwi jest jedną z wielu usług ślusarskich wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Dolny. Awaryjne otwieranie mieszkań oraz drzwi wykonujemy, gdy klucze do danego pomieszczenia zostaną zatrzaśnięte w jego wnętrzu. Otwieranie drzwi realizowane przez naszych ślusarzy zawsze przebiega bezinwazyjnie oraz wyjątkowo sprawnie i szybko.
 
Ślusarze Pogotowia zamkowego Gdańsk - Wrzeszcz Dolny nie tylko otwierają zatrzaśnięte drzwi pomieszczeń, ale i samochodów. Tę usługę nazywamy awaryjnym otwieraniem samochodów. Ponadto wykonujemy inne usługi ślusarskie, jak na przykład:
- montaż zamków,
- wymianę zamków,
- naprawę zamków,
- serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

Pracujemy całodobowo przez 7 dni w tygodniu

Nasza firma pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni, abyście mogli Państwo zadzwonić do nas oraz skorzystać z naszych usług o każdej porze dnia i nocy. Zapewniamy, że ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk - Wrzeszcz Dolny już w kilka chwil po otrzymanym wezwaniu pojawią się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami