Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Nowy Port

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk Nowy PortSkradzione czy zagubione klucze są przyczyną wielu interwencji ślusarskich. W takich sytuacjach warto zwracać się o pomoc do specjalistów, którzy pracują przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień – czyli do Pogotowia zamkowego Gdańsk – Nowy Port!
 
Gwarantujemy kompleksowość zamawianej usługi. Nie tylko szybko, sprawnie i bezinwazyjnie otworzymy zamek w każdych drzwiach, ale również w razie potrzeby naprawimy zamek i zajmiemy się sprowadzeniem części wymiennych. Nasze Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Nowy Port to także awaryjne otwieranie drzwi metodą bezinwazyjną. Oznacza to w praktyce, że po takiej usłudze Państwa zamek zachowa pełną funkcjonalność, a drzwi nie będą wymagały wymiany.

Nie tylko otwieramy drzwi i zamki

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w awaryjnym otwieraniu mieszkań. Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Gdańsk – Nowy Port to fachowcy najwyższej klasy. Dlatego też możecie im Państwo powierzyć także awaryjnie otwarcie samochodu. Nasz pracownik dopilnuje, by przy awaryjnym otwieraniu auta nie doznało ono żadnego uszczerbku.
 
Nasz zakład świadczy dodatkowo usługi ślusarskie w zakresie:
•             serwisu zamków Dierre i zamków Gerda – usługa całodobowa, pogwarancyjna;
•             montażu zamków  - na życzenie również Gerda czy Dierre.
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami