Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Kokoszki

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk KokoszkiZnakomici ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Kokoszki od lat wykonują dla Państwa szereg specjalistycznych usług. Należy do nich między innymi awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie mieszkań. Te zlecenia wykonujemy na co dzień – zawsze fachowo i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Nasi ślusarze dość często wzywani są także, by zająć się awaryjnym otwieraniem samochodów – kiedy kluczyki zatrzaśnięte są wewnątrz pojazdu.

Dostępni 24/7

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Kokoszki zajmuje się także naprawą zamków uszkodzonych. Codziennym zajęciem naszych ślusarzy jest także montaż zamków. Zawsze mamy do dyspozycji najlepszy sprzęt oraz materiały, kiedy wykonujemy usługę wymiany zamków.
Prowadzimy także profesjonalny serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Wspomnieć warto także, iż nasi znakomici ślusarze są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Serdecznie zapraszamy!
Kontakt - 600-277-499

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami