Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Brętowo

Awaryjne otwieranie mieszkan Gdansk BretowoAwarie zamków w drzwiach domów zdarzają się codziennie. Każdego dnia Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brętowo otrzymuje wezwania do wykonania awaryjnego otwierania zamków. Nasza wieloletnie wprawa w realizacji tego rodzaju usług sprawia, że przeprowadzamy je niezwykle sprawnie i niezawodnie.
 
W Pogotowiu zamkowym stawiamy na kompetencje pracowników. Każdy ślusarz przez nas zatrudniony to wykwalifikowany i doświadczony profesjonalista. Nie poprzestajemy jednak na rekrutacji najlepszych specjalistów na rynku! Współpracujących z naszą firmą ślusarzy regularnie wysyłamy na szkolenia, w trakcie których pozyskują wiedzę z zakresu najnowszych rozwiązań oferowanych przez branżę zamków i zabezpieczeń. Tym samym możemy zagwarantować, że bezproblemowo wykonają awaryjne otwieranie drzwi zabezpieczonych nawet najbardziej nowoczesnymi zamkami.
 
Precyzyjne i staranne wykonanie usługi jest ponadto zapewnione dzięki wyposażeniu pracowników w najwyższej jakości sprzęt ślusarski. Umożliwia on dokładne otworzenie zamków, bez ryzyka spowodowania zarysowań na drzwiach czy framudze.
Troszczymy się  o bezpieczeństwo klientów. Jeśli w trakcie otwierania drzwi ślusarz stwierdzi, że zamek nie będzie zabezpieczał w odpowiednim stopniu domu, zaproponują wykonanie innej usługi - naprawy lub wymiany zamków. Montowanie nowego zamka mogą wykonać od razu, bez konieczności wizyty w sklepie żelaznym, bowiem oferujemy możliwość zakupu zamków od naszych ślusarzy. Chętnie doradzą Państwu również wybór właściwego modelu.


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brętowo świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
-
Naprawa zamków
- Usługi ślusarskie

 
Do otwierania mieszkań, domów oraz zamków we wszelkiego rodzaju drzwiach, których nie można otworzyć stawimy się błyskawicznie, od razu po otrzymaniu zgłoszenia na naszą infolinię: 600-277-499. Pracujemy 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia, dlatego możesz nas wezwać zawsze, gdy tego potrzebujesz.
Poszukujesz specjalistów od awaryjnego otwierania mieszkań? Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brętowo to najlepszy wybór!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami