Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Gdańsk 24h

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach

OTWIERAMY DRZWI JAK NIKT INNY!
Zaciął się zamek? A może wymaga naprawy lub wymiany? Teraz to żaden problem. Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub w okolicach Gdańska i przydarzył Ci się taki pechowy incydent, wystarczy, że zadzwonisz do pogotowia zamkowego. Nasi ślusarze, dla których nie ma rzeczy niemożliwych i którzy dzięki szkoleniom potrafią otworzyć zamek każdego rodzaju, przyjadą, by wykonać awaryjne otwieranie drzwi.
 
Otwieramy drzwi jak nikt inny, ponieważ zatrudniamy tylko najlepszych ślusarzy. Nasza firma działa na rynku już od ponad 20 lat i zatrudnia świetnych fachowców, którzy codziennie borykają się z takimi problemami jak awaryjne otwieranie samochodów czy też awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk. Bardzo starannie szkolimy swoich pracowników, dlatego też z całą stanowczością możemy polecić nasze pogotowie zamkowe i usługi, jakie wykonują nasi ślusarze w Gdańsku. Znamy wszystkie mechanizmy drzwiowe oraz zamki oferowane przez współczesny rynek. Poradzimy sobie z każdym typem zamka.
 
DYSPOZYCYJNOŚĆ – TO NASZA DEWIZA
Wiemy, że zamki psują się zawsze w najmniej odpowiednim momencie życia. Zawsze, gdy gdzieś się spieszymy lub gdy nastaje weekend bądź święto. Wówczas zacięty zamek może stać się ogromnym problemem. Konieczna pomoc zaprzyjaźnionego sąsiada może jednak nie wystarczyć lub okazać się destrukcyjnym działaniem, który naraża nas na dodatkowy wydatek, gdyż na przykład przy wymianie zamka porysowaliśmy lub podziurawiliśmy stolarkę drzwi.
Takie sytuacje zdarzają się nagminnie. Pozorna oszczędność w rzeczywistości staje się olbrzymim wydatkiem. Teraz jednak na miejscu – w Gdańsku jesteśmy my, pogotowie zamkowe. Warto zadzwonić, bo działamy bez szkody na mieniu Klientów.
 
ZAWSZE DLA CIEBIE
Jesteśmy dyspozycyjni, pracujemy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Odbierzemy telefon nawet w środku nocy, by natychmiast przyjechać i pomóc w krytycznej dla Was sytuacji. Przyjmiemy zlecenie pod numerem telefonu 600-277-499, zjawimy się pod wskazanym adresem i ocenimy sytuację.
Wykonamy awaryjne otwieranie drzwi lub awaryjne otwieranie aut. Co ważne, usługę wykonamy bezinwazyjnie, czyli bez uszkodzenia mienia Klienta. Warto zaufać ślusarzom z pogotowia zamkowego w Gdańsku. Dzięki temu, że posługujemy się najnowocześniejszym sprzętem wysokiej jakości oraz w wyniku ciągłych szkoleń, jakim się poddajemy, nasza wiedza w dziedzinie ślusarstwa jest bardzo obszerna. My tę wiedzę wprowadzamy w życie z największą starannością, skrupulatnie działając i dbając o własność osób, które nas wezwały. Zaufaj nam! Jesteśmy fachowi, elastyczni i dyspozycyjni.

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami