Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamki antywłamaniowe do drzwi

Zamki antywłamaniowe do drzwi zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo oraz zatrzymują włamywacza planującego ukraść nasz majątek. Podczas wyboru właściwego zamka warto dowiedzieć się, na co należy zwrócić szczególną uwagę, co pozwoli na optymalne dopasowanie mechanizmu do wybranych drzwi.
 
Aby zamek spełniał swoją funkcję musi być wykonany z odpowiedniego materiału, odpornego nie tylko na działanie włamywacza ale także na inne czynniki – jak na przykład codzienną eksploatację.
Pogotowie zamkowe w Gdańsku w swojej ofercie handlowej posiada zamki antywłamaniowe Gerda. Są wykonywane według europejskich norm, dzięki czemu zapewnią odpowiednią ochronę. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży ślusarskiej oraz pozyskiwanie wiedzy na temat najnowszych zamków sprawia, że polecamy Państwu jedynie sprawdzone produkty, w tym zamki marki Gerda.
Zamki antywłamaniowe w Gdańsku Pogotowie zamkowe sprawnie montuje w domach swoich Klientów. Wzywając nas do ich montażu mogą być Państwo pewni usługi wykonanej na najwyższym poziomie.
 
Aby zamówić usługę związaną z montażem, serwisem czy naprawą zamków antywłamaniowych wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499.  Pogotowie zamkowe w Gdańsku zaprasza!

 Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami