Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamek do drzwi Gerda

Zamki montowane w drzwiach powinny zapewniać właściwy poziom bezpieczeństwa. Dlatego też warto dobierać odpowiednie i sprawdzone produkty. Pogotowie zamkowe Gdańsk posiada wiele lat doświadczenia, dzięki czemu wiemy, jakie zamki gwarantują optymalne zabezpieczenie mienia. Szczególnie polecamy zamek do drzwi Gerda. Jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na ingerencję osób trzecich.
Zamki do drzwi Gerda posiadają atesty oraz certyfikaty, które świadczą o wykonaniu ich według odpowiednich standardów. Zamek Gerda dostępny w naszej ofercie handlowej jest odpowiednim zabezpieczeniem Państwa mienia.

Antywłamaniowe zamki do drzwi Gerda

Zamki marki Gerda są dostępne w różnych wariantach. Posiadamy zamki nawierzchniowe oraz wpuszczane. W naszej ofercie znajdują się modele zamków, które idealnie pasują do różnego rodzaju drzwi – prawo lub lewo skrzydłowych.

Pogotowie ślusarskie Gdańsk poleca się także do montażu zamków. Gwarantujemy, że usługę tę wykonujemy na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – tel. 600-277-499 - w ten prosty sposób zamówisz naszą usługę.

Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Dierre
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami