Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Zamek do drzwi Dierre Gdańsk

Pogotowie zamkowe Gdańsk w swojej ofercie handlowej posiada zamki do drzwi Dierre. Są to mechanizmy wykonane z wysokiej jakości materiałów, o czym świadczą posiadane przez nie atesty oraz certyfikaty. Co więcej, zamki te wykonywane są według światowych norm gwarantujących wysoki stopień zabezpieczenia mienia.
Każdy zamek do drzwi Dierre to popularny produkt nie tylko w Polsce, ale i na świecie o czym świadczy odporność na różne czynniki, takie jak codzienna eksploatacja oraz próby włamania. Posiadając zamek tego producenta mogą być Państwo spokojni o swoje bezpieczeństwo.

Wymiana zamka w drzwiach Dierre

Oferowane przez nas zamki Dierre są dokładnie sprawdzane pod kątem użytkowania oraz wytrzymałości. Zapewniamy, że będą Państwu służyć przez wiele lat.
Warto dodać, że wyłącznie prawidłowy montaż sprawia, że zamek Dierre będzie zapewniać ochronę na odpowiednim poziomie. Dlatego tę usługę należy powierzyć specjalistom – w tym naszej firmie – tj. gdańskiemu Pogotowiu zamkowemu.

Aby zamówić nasze fachowe usługi ślusarskie wystarczy zadzwonić – tel. 600-277-499. Zapraszamy!

Posiadamy w sprzedaży:

Zamki nawierzchniowe
Zamki do drzwi Gerda
Zamki antywłamaniowe do drzwi
Zamki wpuszczane do drzwi
Zamki drzwiowe

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami