Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Zaspa Rozstaje

Pogotowie slusarskie Gdansk Zaspa RozstajePogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje jest firmą ślusarską, która od ponad 20 lat działa na polskim rynku. Każdego dnia wykonujemy dla naszych Klientów wiele usług ślusarskich, do których należą:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków,
- serwis zamków Dierre oraz zamków Gerda.

Ślusarze na których może liczyć!

Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje zatrudnia jedynie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy swoją pracę wykonują precyzyjnie oraz z ogromną starannością. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego staramy się odpowiadać natychmiast na wszystkie zgłoszenia. Już po kilku chwilach od momentu przyjęcia zlecenia, przyjeżdżamy pod wskazany przez Klienta adres.
 
Ponadto Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Rozstaje działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa jedną z wielu naszych usług ślusarskich.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami