Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Pogotowie slusarskie Gdansk Ujescisko ŁostowicePogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice to firma z ponad dwudziestoletnim stażem. Przez ten czas udało nam się zdobyć wielu zadowolonych Klientów, którzy wciąż korzystają z naszych profesjonalnych usług ślusarskich.
 
W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę usług ślusarskich. Oto prace, jakie wykonujemy w ramach prowadzonej działalności:
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków,
- serwis zamków Dierre oraz zamków Gerda

Zaufani ślusarze z Pomorskiego

Ślusarze będący zatrudnieni w pogotowiu zamkowym Gdańsk Ujeścisko – Łostowice mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania powyższych usług ślusarskich i z najwyższą precyzją realizują powierzone im zadania.
Podczas pracy, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów. Dlatego na każde wezwanie odpowiadamy natychmiast i już po kilkunastu chwilach od momentu przyjęcia zlecenia, pojawiamy się pod adresem wyznaczonym przez Klienta.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami