Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Suchanino

Pogotowie slusarskie Gdansk SuchaninoPogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino jest firmą, która od ponad 20 lat wykonuje dla swoich Klientów wysokiej jakości usługi ślusarskie. Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz prac, jakie na co dzień realizujemy. Zaliczamy do nich:
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie zamków,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- wymianę zamków,
- naprawę zamków,
- serwis zamków Dierre oraz Gerda.

Sprawdzenie ślusarze z Gdańska

Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino zatrudnia ślusarzy, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie i każdego dnia zbierają coraz nowe doświadczenia. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych Klientów, dlatego nasi pracownicy systematycznie uczęszczają na kursy i szkolenia zawodowe. Dzięki temu wzbogacają swoją wiedzę dotyczącą nowinek branżowych.
 
Do Państwa usług jesteśmy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, ponieważ zdajemy sobie sprawę z faktu, że nigdy nie można przewidzieć w jakim momencie oraz o jakiej porze dnia nasza pomoc w skutecznym usuwaniu awarii zamków okaże się potrzebna.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami