Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Przymorze Małe

Pogotowie slusarskie Gdansk Przymorze MalePogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe jest firmą ślusarską z dużym doświadczeniem w branży. Do usług ślusarskich, które każdego dnia wykonujemy  dla naszych Klientów, należą:
- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie drzwi,
- montaż zamków,
- naprawa zamków,
- wymiana zamków.

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe zatrudnia ślusarzy, którzy posiadają odpowiednie, kierunkowe wykształcenie oraz wysokie kwalifikacje, a dodatkowo cechuje ich ogromny zapał do pracy oraz profesjonalizm. Każde powierzone nam zadanie realizujemy z najwyższą precyzją i starannością.

O każdej porze dnia i nocy

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Małe pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w skutecznym usuwaniu awarii zamków, o każdej porze dnia i nocy.  Dodatkowo cechuje nas szybkość reakcji na wezwania. Już w kilkanaście minut po otrzymanym zgłoszeniu,  nasi ślusarze zjawiają się się pod adresem wskazanym przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami