Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Olszynka

Pogotowie slusarskie Gdansk OlszynkaPogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka to zespół profesjonalnych ślusarzy, świadczących wysokiej klasy usługi ślusarskie. Nasze pogotowie na polskim rynku działa już od ponad 20 lat. Przez ten czas udało nam się pozyskać wielu zadowolonych Klientów, a ich liczba wciąż wzrasta.
 
Usługi ślusarskie, które na co dzień świadczymy, to:
- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- serwis zamków Dierre oraz zamków Gerda,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków.
 
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Olszynka zatrudnia ślusarzy, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, zapał do pracy oraz wykazują chęć ciągłego rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

Pracujemy 7 dni w tygodniu

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Olszynka pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić pomocy naszym Klientom w skutecznym usuwaniu awarii zamków o każdej porze dnia i nocy.
Kolejnym atutem naszego pogotowia jest krótki czas reakcji na przyjęte zlecenia. Jesteśmy w stanie pojawić się pod adresem wskazanym przez Klienta już w kilkanaście minut po otrzymanym zgłoszeniu.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami