Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Pogotowie ślusarskie Gdańsk Nowy Port

Pogotowie slusarskie Gdansk Nowy PortCałodobowe Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port zaprasza!
Na rynku usług ślusarskich Pogotowie zamkowe działa już przeszło dwadzieścia lat. Przez ten czas zdążyliśmy poznać Państwa najpilniejsze potrzeby, jak i rozpoznać oczekiwania. Dlatego też, nasi ślusarze są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zarówno w zakresie awaryjnego otwierania samochodów, jak i bezinwazyjnego awaryjnego otwierania mieszkań.

Ślusarze pełną gębą

Fachowcy z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Nowy Port dysponują specjalistycznym sprzętem, który ułatwia im precyzyjne działanie. Dzięki temu, żadne Państwa mienie – zarówno w przypadku awaryjnego otwierania drzwi, jak i awaryjnego otwierania aut - nie ulegnie uszkodzeniu. Jesteśmy firmą, która w pełni profesjonalnie podchodzi do realizacji zleconych zadań.
 
Pogotowie ślusarskie w gdańskiej dzielnicy Nowy Port prowadzi również usługi w zakresie:
 
•             wymiany zamków,
•             montażu zamków,
•             naprawy zamków.

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa także kompleksowość usług. Nasi ślusarze chętnie też odpowiedzą na każde Państwa pytania.
 
Zapraszamy do współpracy!
Pracujemy 24 godziny na dobę.
 
Kontakt: 600-277-499

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami