Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Letnica

Pogotowie slusarskie Gdansk LetnicaPogotowie zamkowe Gdańsk – Letnica to firma z doświadczeniem rozpoznawalna na rynku usług ślusarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby szybko i fachowo rozwiązać Państwa wszelkie problemy z zamkami. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno usługę awaryjnego otwierania mieszkań – także biur oraz pomieszczeń dowolnego przeznaczenia, jak i awaryjnego otwierania samochodów.

Dobry Ślusarz to podstawa przy awaryjnym otwieraniu czy wymianie zamka

Zatrudnionych u nas ślusarzy wyróżnia zarówno wysoka jakość wykonywanych zleceń, jak i ich kompleksowość. Dlatego wśród świadczonych przez nas usług ślusarskich, są zarówno montaż zamków, jak i naprawa zamków w drzwiach mieszkaniowych, biurowych, kancelaryjnych czy innych.
Wciąż poszerzana przez zatrudnianych u nas ślusarzy wiedza praktyczna i teoretyczna, pozwala również na bezpieczną wymianę zamków metodą bezinwazyjną. Dzięki temu nie narażamy Państwa na dodatkowe koszta.
Zapraszamy serdecznie!
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24godziny na dobę przez 7dni w tygodniu.
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami