Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Krakowiec Górki Zachodnie

Pogotowie slusarskie Gdansk Krakowiec Gorki ZachodniePogotowie zamkowe z dzielnicy Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie to firma ślusarska funkcjonująca na rynku od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu udało nam się pozyskać wielu zadowolonych Klientów. Stworzyliśmy bogatą ofertę, aby móc pomagać Państwu w skutecznym usuwaniu awarii zamków. Usługi ślusarskie wykonywane przez nasze Pogotowie zamkowe to:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- serwis systemów antywłamaniowych (serwis Gerda, serwis Dierre),
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków.

Postaw na sprawdzonych ślusarzy

Pogotowie zamkowe Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie specjalnie dla swoich Klientów pracuje całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby szybko i sprawnie pomagać w każdej kryzysowej sytuacji z zamkiem.
Ślusarze, którzy są zatrudnieni w naszym Pogotowiu zamkowym Gdańsk Krakowiec – Górki Zachodnie to wykwalifikowani pracownicy, dzięki którym każda usługa wykonywana jest profesjonalnie, solidnie oraz z pełną precyzją.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami