Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Brzeźno

Pogotowie ślusarskie Gdańsk Brzeźno to firma świadcząca usługi ślusarskie od ponad dwudziestu lat. Wysoka jakość wykonanych zleceń sprawia, że nasi klienci powracają do nas, gdy tylko potrzebują profesjonalnej pomocy ślusarza, a także polecają nas dalej.
 
W naszych szeregach zatrudniamy jedynie ślusarzy, którzy odznaczają się odpowiednimi kompetencjami. Wiedza, jaką posiadają jest dodatkowo aktualizowana w czasie szkoleń branżowych, na których poznają nowości z rynku zamków. To sprawia, że potrafią poradzić sobie nawet z najnowocześniejszymi urządzeniami.
W zakresie naszych usług znajdują się montaż i wymiana zamków, naprawa zamków, awaryjne otwieranie drzwi oraz otwieranie samochodów. Podejmiemy się nawet najtrudniejszych zleceń ślusarskich! Doskonałej jakości narzędzia ślusarskie, które wykorzystujemy do realizacji usług gwarantują, że wszystkie prace zostaną wykonane dokładnie, starannie, a jednocześnie szybko.


Pogotowie zamkowe Gdańsk Brzeźno świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
-
Naprawa zamków 

Nieustannie podnosimy standardy naszej pracy. Pracujemy sprawnie i dokładnie. Przybywamy punktualnie na umówioną godzinę, aby zrealizować zamówioną usługę. Gdy pomoc potrzebna jest natychmiast, jak ma to miejsce w przypadku otwierania mieszkań czy awaryjnego otwierania aut, zjawiamy się we wskazanym miejscu niezwłocznie.
Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz niezawodnej usługi ślusarskiej, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dla naszych klientów pracujemy we wszystkie dni tygodnia, non stop. Na ślusarza nie możesz długo czekać - chodzi przecież o Twoje bezpieczeństwo! Właśnie dlatego wybierz najlepszą i najsprawniejszą firmę świadczącą usługi ślusarskie w Gdańsku Brzeźno - Pogotowie zamkowe!
 
Na Państwa zgłoszenia czekamy przez całą dobę pod numerem telefonu: 600-277-499.

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami