Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk Aniołki

Pogotowie slusarskie Gdansk AniolkiPogotowie ślusarskie Gdańsk Aniołki to firma, która od ponad dwudziestu lat działa na terenie miasta, świadcząc profesjonalne usługi związane z zamkami. Dzięki wzorowej realizacji usług ślusarskich osiągnęliśmy pozycję lidera w branży oraz zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów.
 
Wizytówką Pogotowia zamkowego jest najwyższa jakość wykonywania zleceń, jaką możemy osiągnąć dzięki zatrudnianiu doskonale wykwalifikowanych pracowników, inwestowaniu w najwyższej jakości sprzęt ślusarski oraz nieustannym podnoszeniu standardów pracy. Dokładamy również starań, aby nasi ślusarze stale poszerzali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach. Daje nam to pewność, że poradzą sobie z przeprowadzeniem usługi ślusarskiej na każdym, nawet najbardziej zaawansowanym technologicznie zamku.

Czekamy na Państwa zlecenia

Codziennie podejmujemy się realizacji zadań takich jak montaż, wymiana i naprawa zamków. Jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji zleceń wymagających niezwykłej precyzji, takich jak awaryjne otwieranie drzwi w mieszkaniach, domach, biurach, a także otwieranie samochodów, do których właściciele nie mogą się dostać ze względu na zacięcie się zamka lub zagubienie kluczyków. Poradzimy sobie z każdym zadaniem ślusarskim, jakie nam zlecicie!

Pogotowie zamkowe Gdańsk Aniołki świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
-
Naprawa zamków

Profesjonalni ślusarze z Trójmiasta

System pracy dostosowaliśmy do Państwa potrzeb. Pracujemy przez cały tydzień, 24h na dobę. Stawimy się na każde Państwa wezwanie - nie tylko do awaryjnego otwierania aut czy mieszkań, lecz również do naprawiania bądź zakładania zamków. Aby ułatwić Państwu decyzję dotyczącą zakupu właściwego zamka oferujemy możliwość nabycia u naszego ślusarza zamków znanych marek, takich jak Gerda czy Dierre. Wszystko dla wygody naszych klientów!
 
Nie czekaj i już teraz wybierz numer do Pogotowia ślusarskiego Gdańsk Aniołki: 600-277-499!

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami