Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Usługi ślusarskie Gdańsk VII Dwór

Pogotowie slusarskie Gdansk VII DworPogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór to firma działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat. Każdego dnia realizujemy szereg profesjonalnych usług ślusarskich. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie i zawsze wykonujemy je z pełną precyzją i dbałością o mienie naszych Klientów.
 
Do listy naszych usług ślusarskich należą:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- awaryjne otwieranie mieszkań,
- serwis zamków Dierre oraz Gerda,
- montaż zamków,
- wymiana zamków,
- naprawa zamków.

Dokładni w każdym calu

Każda usługa realizowana przez Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór przebiega sprawie i jest wykonywana niezwykle solidnie. Wszystko jest zasługą naszych wykwalifikowanych ślusarzy, którzy wykonują swoją pracę z precyzją oraz pasją, a ponadto systematycznie uczestniczą w szkoleniach branżowych. Wszystko po to, aby zawsze być na bieżąco z nowinkami ślusarskimi. Szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, by móc pomagać Państwu w każdej trudnej sytuacji z zamkiem.
Pogotowie zamkowe Gdańsk VII Dwór specjalnie dla Państwa działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, aby o każdej porze dnia i nocy móc służyć pomocą.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami