Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Zaspa Młyniec

Naprawa zamkow Gdansk Zaspa MlyniecPogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Młyniec wykonuje dla swoich Klientów szereg usług ślusarskich, w tym naprawę zamków. Ślusarze pracujący w naszym pogotowiu to osoby wykwalifikowane, które na co dzień zajmują się reparacją zepsutych lub uszkodzonych  zamków. Nasza kadra swoją pracę zawsze wykonuje perfekcyjnie i solidnie.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Młyniec to firma, która w swojej ofercie posiada szereg usług ślusarskich, wśród których znajdują się:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- naprawa zamków,
- serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda).

Doświadczeni ślusarze od zamków

Pogotowie zamkowe Gdańsk Zaspa – Młyniec w trosce o swoich Klientów działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie zlecenia wykonujemy natychmiast po ich przyjęciu do realizacji. Już w kilka chwil po otrzymanym zgłoszeniu nasi specjaliści pojawią się pod adresem wskazanym przez Klienta i sprawnie usuną każdą awarię zamka. Polecamy się jako rzetelna firma godna Państwa zaufania.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami