Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – ŁostowiceNaprawa zamkow Gdansk Ujescisko Łostowice każdego dnia wykonuje usługę naprawy zamków. Nasi ślusarze to osoby wykwalifikowane, które systematycznie uczęszczają na kursy oraz szkolenia zawodowe, podczas których poznają najnowsze metody napraw zamków. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się wysoką jakością wykonanej pracy oraz mają pewność rzetelnie zrealizowanego zlecenia.

Serwisujemy i naprawiamy

Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice swoją pracę zawsze wykonuje z ogromną precyzją oraz starannością, o czym świadczy pokaźna liczba zadowolonych z naszych usług Klientów.
Naprawianie zamków nie jest jedyną usługą ślusarską realizowaną przez prowadzone przez nas pogotowie zamkowe. Do listy naszych usług zaliczamy również: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, montaż zamków oraz wymianę zamków. Prowadzimy także serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda), które gwarantują naszym Klientom pełne bezpieczeństwo.
Specjalnie dla Państwa Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami