Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Suchanino

Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino każdego dnia wykonuje usługę naprawy zamków. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zamki psują się zawsze w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każdą pracę nam zlecaną wykonujemy z ogromną starannością oraz precyzją, mając na uwadze bezpieczeństwo każdego Klienta.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino to nie tylko grupa ślusarzy, którzy naprawią każdy zamek. Lista naszych usług ślusarskich jest rozbudowana i zaliczamy do niej:
- awaryjne otwieranie zamków,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- montaż zamków,
- naprawę zamków,
- serwis zamków (serwis Dierre, serwis Gerda).
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino działa na polskim rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas udało nam się zyskać wielu zadowolonych Klientów i każdego dnia ta liczba się powiększa. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami.
 
Polecamy się!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami