Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Strzyża

Naprawa zamkow Gdansk StrzyzaPogotowie zamkowe Gdańsk Strzyża każdego dnia wzywane jest do naprawy zamków. Ta usługa jest realizowana przez naszych ślusarzy z najwyższą precyzją i dokładnością. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, a dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności oraz zdobywaniu nowej wiedzy, są na bieżąco z najnowszymi metodami oraz narzędziami wykorzystywanymi do naprawy zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Strzyża w swojej ofercie posiada  również takie usługi ślusarskie, jak: awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Te prace wykonywane przez nasze pogotowie ślusarskie zawsze przebiegają bezinwazyjnie.

Serwisujemy wszystkie zamki do drzwi

Zajmujemy się również montażem i wymianą zamków. Jesteśmy w stanie wykonać te oraz inne usługi ślusarskie o każdej porze dnia i nocy, ponieważ dla wygody naszych Klientów, pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu.
Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Strzyża prowadzi serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre; zamki tych firm uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe dostępne na polskim rynku. Zapewniają one Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami