Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Przymorze Wielkie

Naprawa zamkow Gdansk Przymorze WielkieNaprawa zamków to jedna z wielu profesjonalnych usług, którą każdego dnia ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk - Przymorze Wielkie wykonują dla swoich Klientów. Naprawianie zamków realizowane przez naszych pracowników zawsze przebiega szybko, sprawnie i bezinwazyjnie. Powierzone nam zadania wykonujemy tak, by Klienci byli zadowoleni i z całym przekonaniem mogli nas polecać swoim znajomym i rodzinom.

Serwis zamków Gerda i Dierre

Inne usługi ślusarskie, które wykonuje prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie, to między innymi: montaż zamków oraz wymiana zamków. Nasi ślusarze codziennie wzywani są również do awaryjnego otwierania mieszkań oraz awaryjnego otwierania samochodów.
 
Jako Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie prowadzimy serwis zamków, które naszym zdaniem, gwarantują Państwu pełne bezpieczeństwo; urządzenia zabezpieczające mienie marek Gerda i Dierre są jednymi z najlepszych systemów antywłamaniowych dostępnych na rodzimym rynku. W Gdańsku prowadzimy profesjonalny serwis zamków Gerda i serwis zamków Dierre.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przymorze Wielkie czynne jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu - zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdy nie można przewidzieć kiedy nasza pomoc będzie Państwu potrzebna.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami