Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Przeróbka

Naprawa zamków to jedna z wielu profesjonalnych usług ślusarskich, wykonywanych każdego dnia przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Dzięki temu, iż uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, orientują się we wszelkich rodzajach zamków, także tych reprezentujących najnowsze technologie.
 
Zajmujemy się również takim zadaniami ślusarskimi, jak awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów. Te usługi zawsze realizujemy bezinwazyjnie, aby nie narażać naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Ponadto, prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Zamki tych producentów uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe, jakie nabyć można na polskim rynku.
Na liście naszych profesjonalnych usług ślusarskich znajdują się również montaż zamków i wymiana zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka czynne jest 24 h / dobę; pracujemy przez 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami