Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Przeróbka

Naprawa zamkow Gdansk PrzerobkaNaprawa zamków to jedna z wielu profesjonalnych usług ślusarskich, wykonywanych każdego dnia przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy doskonale znają się na wykonywanym zawodzie. Dzięki temu, iż uczestniczą w licznych szkoleniach branżowych, orientują się we wszelkich rodzajach zamków, także tych reprezentujących najnowsze technologie.

Nie tylko serwisujemy zamki w drzwiach mieszkań

Zajmujemy się również takim zadaniami ślusarskimi, jak awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów. Te usługi zawsze realizujemy bezinwazyjnie, aby nie narażać naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Ponadto, prowadzimy serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Zamki tych producentów uważane są za najlepsze systemy antywłamaniowe, jakie nabyć można na polskim rynku.
Na liście naszych profesjonalnych usług ślusarskich znajdują się również montaż zamków i wymiana zamków.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Przeróbka czynne jest 24 h / dobę; pracujemy przez 7 dni w tygodniu, w tym w niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami