Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Osowa

Naprawa zamkow Gdansk OsowaNaprawa zamków jest jedną z wielu usług ślusarskich wykonywanych przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa. Nasi ślusarze to wykwalifikowani fachowcy. Dzięki ciągłym szkoleniom i codziennej praktyce, ślusarze pracujący w naszym pogotowiu, doskonale znają się na naprawie zamków oraz są na bieżąco z nowinkami dotyczącymi najnowszych metod ich reparacji.

Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Osowa to zespół specjalistów od ślusarstwa, którzy na co dzień realizują usługę naprawy zamków. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi, jak: serwis zamków (serwis Gerda oraz serwis Dierre) i awaryjne otwieranie drzwi. Podejmujemy się również awaryjnego otwierania samochodówCodziennie wzywani jesteśmy do prac typu montaż zamków czy wymiana zamków.

Profesjonaliści od zamków

Wszystkie powyższe usługi wykonujemy szybko, starannie i precyzyjnie.
Pogotowie zamkowe Gdańsk - Osowa działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, a na zgłoszenia Klientów odpowiadamy tak szybko jak jest to możliwe – zaledwie w kilkanaście minut po przyjęciu zgłoszenia, przyjeżdżamy na miejsce wskazane przez Klienta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami