Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Nowy Port

Naprawa zamkow Gdansk Nowy PortKażdy przedmiot codziennego użytku ma swoją określoną żywotność. To samo dotyczy zamków. Dlatego co jakiś czas konieczna jest naprawa zamków, albo  wymiana zamków na bardziej sprawne lub o większym zakresie funkcjonalności. Aby proces przebiegł szybko i sprawnie, warto skorzystać z usług dobrego ślusarza.
 
Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port zatrudnia tylko najlepszych fachowców. Są to ludzie, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę i szlifują umiejętności. W razie potrzeby naprawiamy zamki każdego rodzaju – także te najbardziej skomplikowane - antywłamaniowe.
Pogotowie ślusarskie z gdańskiej dzielnicy Nowy Port prowadzi również serwis zamków  Gerda (także zamków z systemem antywłamaniowym), jak i całodobowy serwis Dierre.

Najlepszy serwis zamków w Trójmieście

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Nowy Port to gwarancja usług ślusarskich na wysokim poziomie. Jesteśmy też przygotowani do tego, aby świadczyć dla Państwa usługi w jak najpełniejszym zakresie.

Dlatego prócz montażu i wymiany zamków zajmujemy się:
•             awaryjnym otwieraniem drzwi – zewnętrznych, wewnętrznych, a także pancernych,
•             awaryjnym otwieraniem samochodów – obsługujemy także auta luksusowe.
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami