Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Matarnia

Naprawa zamkow Gdansk MatarniaCzym charakteryzuje się dobry ślusarz? To osoba precyzyjna, dokładna i odznaczająca się szybkością działania. Dobry ślusarz to również ktoś, dla kogo wymiana zamków, ale również awaryjne otwieranie drzwi, nie stanowi problemu, gdyż posiada adekwatne ku temu umiejętności i specjalistyczny sprzęt. Nasze Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia zatrudnia tylko takich fachowców.
 
Wyposażeni w odpowiednią wiedzę i umiejętności, potrafią naprawić każdy zamek. Znają się również na montażu i wymianie zamków - i to nie tylko tych tradycyjnych. Poza tym, nasze usługi ślusarskie obejmują również całodobowy serwis Gerda – zamki antywłamaniowe oraz serwis Dierre – także drzwi i szafy pancerne oraz sejfy.

Serwis zamków do drzwi

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia jako zakład świadczących usługi ślusarskie od kilkunastu lat, poznaliśmy Państwa oczekiwania, jak i potrzeby. Dlatego staramy się przychodzić z pomocą w każdej trudnej, zamkowej sytuacji. Wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań i drzwi. Naszą specjalnością jest także bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów.

Pogotowie zamkowe Gdańsk – Matarnia pracuje przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy!
 
Kontakt - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami