Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Kokoszki

Naprawa zamkow Gdansk KokoszkiProfesjonalni ślusarze z Pogotowia zamkowego Gdańsk – Kokoszki to grupa znakomicie wykwalifikowanych fachowców. Każdego dnia wykonujemy dla Państwa takie usługi, jak choćby naprawa zamków czy serwis zamków. Inne usługi ślusarskie, jakimi się zajmujemy, to montaż i wymiana zamków.
Klienci są niezwykle zadowoleni z faktu, iż prowadzimy również serwis zamków Gerda oraz serwis zamków Dierre. Gdy jesteśmy wezwani do wykonania usługi awaryjnego otwierania samochodów, na miejscu zjawiamy się błyskawicznie, by sprawnie i bezinwazyjnie wyeliminować usterkę, nie narażając Państwa na zniszczenie mienia.

Postaw na doświadczenie i wiedzę

Dysponujemy najlepszym sprzętem, a nasi ślusarze mają za sobą szereg lat doświadczeń w branży. To dlatego usługi ślusarskie świadczone przez Pogotowie zamkowe z gdańskiej dzielnicy Kokoszki  są zawsze są na najwyższym, światowym poziomie. Wymiana zamków trwale uszkodzonych na nowe – tym także zajmujemy się bardzo często.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Kokoszki jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!
Kontakt  - 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami