Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Jasień

Zacinające się zamki w drzwiach to sytuacja, której doświadczyło wiele osób. Niestety, często nie reagują w porę, co z kolei prowadzi do awarii zamków i niepotrzebnego stresu. Właśnie dlatego warto skorzystać zawczasu nad serwisem zamków przeprowadzonym przez profesjonalnego ślusarza. Najlepszych specjalistów znajdziesz w Pogotowiu ślusarskim Gdańsk Jasień!
Dokładamy starań, aby każda usługa ślusarska została wykonana w najlepszy sposób. W tym celu podejmujemy współpracę tylko z ślusarzami, których charakteryzuje odpowiedni poziom umiejętności oraz doskonałe przygotowanie praktyczne do wykonywania zawodu. Zamki w drzwiach naszych klientów są naprawiane przy wykorzystaniu najlepszych narzędzi ślusarskich, w które zaopatrzamy naszych pracowników.
 
Pogotowie ślusarskie Gdańsk Jasień to nie tylko profesjonalny serwis zamków! Jeśli istnieje obawa, że naprawianie urządzenia nie przyniesie pożądanego efektu, a zamek nie odzyska swojej dawnej sprawności, nasz ślusarz może wykonać od ręki wykonać wymianę zamków. Nie ma konieczności umawiania kolejnej wizyty, gdyż wszyscy pracownicy posiadają przy sobie zamki renomowanych marek, takich jak chociażby Gerda, Dierre, Salto, Ikon czy Mottura. Chętnie doradzimy, który mechanizm wybrać, by spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Pogotowie zamkowe Gdańsk Jasień świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie

Pomoc w postaci wykwalifikowanego ślusarza, który wykona naprawianie zamków, może być potrzebna o zaskakujących porach dnia. Niejednokrotnie otrzymywaliśmy wezwanie do naprawy w środku nocy, a także w święta. Całodobowe pełnienie dyżury przez naszą firmę to wyjątkowe udogodnienie. Możesz do nas dzwonić zawsze, gdy tylko potrzebujesz usługi ślusarskiej.
 
Dołącz do grona zadowolonych klientów Pogotowia zamkowego - zadzwoń pod numer: 600-277-499 i zamów naprawę zamków w wykonaniu najlepszych ślusarzy w mieście!
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami