Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Naprawa zamków Gdańsk Chełm

Naprawa zamkow Gdansk ChelmPogotowie ślusarskie Gdańsk Chełm codziennie otrzymuje mnóstwo zgłoszeń dotyczących awarii zamków. Wielu z nich udałoby się uniknąć, gdyby w porę wykonana została ich naprawa. Jeśli masz problemy z zacinającym się zamkiem, często musisz długo mocować się z drzwiami, aby dostać się do domu, skontaktuj się z nami: 600-277-499. W naszej ofercie znajduje się usługa profesjonalnego serwisu zamków, polegająca na dokładnym rozeznaniu w uszkodzeniach mechanizmu zamkowego i ich reperacji.

Od wielu lat w Polsce

Pogotowie zamkowe działa na polskim rynku już ponad dwadzieścia lat. Przez ten czas wykonaliśmy tysiące usług ślusarskich. Codzienną, solidną pracę na rzecz klientów świadczą nasi pracownicy - wykwalifikowani i doświadczeni ślusarze, zaangażowani i rzetelni. Sprawnie radzą sobie z każdym rodzajem mechanizmu. Przygotowanie techniczne, stale rozwijane w trakcie szkoleń branżowych, pozwala na prawidłowe wykonywanie usługi naprawy zamków nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie zamków!

Naprawimy każdy zamek

Bezpieczeństwo naszych klientów traktujemy priorytetowo. Naprawianie zamków wykonujemy wyłącznie przy użyciu wysokiej klasy narzędzi ślusarskich, co pozwala na bardzo precyzyjną ingerencję w mechanizm zamka i przywrócenie jego sprawności. Jeśli jednak zamek uległ zbyt dużemu uszkodzeniu lub ze względu na lata działania jest bardzo wysłużony, możemy podjąć się wymiany zamków. Aby zrealizować montowanie nowych zamków nie musisz wybrać się do sklepu, ani umawiać następnej wizyty - ślusarz z Pogotowia zamkowego Gdańsk Chełm zaoferuje zakup jednego z zamków, które posiada przy sobie, a także doradzi w wyborze. W ofercie znajdą Państwo m.in. zamki Gerda, Mottura, Dierre.
 

Pogotowie zamkowe Gdańsk Chełm świadczy również usługi:

- Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
- Awaryjne otwieranie samochodu
-
Montaż i wymiana zamków
- Usługi ślusarskie


Często konieczność naprawy  lub wymiany zamków pojawia się w niespodziewanych momentach. Właśnie dlatego nasza firma działa przez całą dobę, w każdy dzień w roku. Jeśli zaskoczy Cię awaria zamka bądź będziesz potrzebował natychmiast zamontować nowy, możesz na nas zawsze liczyć! Numer telefonu na nasza infolinię to: 600-277-499.

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami