Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Żabianka Jelitkowo

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Zabianka JelitkowoMontaż zamków oraz wymiana zamków to usługi ślusarskie, które w gdańskiej dzielnicy Żabianka-Jelitkowo wykonujemy każdego dnia. Pogotowie zamkowe to profesjonalna firma, która zatrudnia jedynie wykwalifikowanych oraz solidnych ślusarzy, znających się na wykonywanym zawodzie. Montowanie zamków oraz naprawa zamków to usługi, od których zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Właśnie dlatego, podczas montażu zamków wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre. Mechanizmy te zapewniają Państwu pełne bezpieczeństwo i są jednymi z najlepszych zamków, jakie nabyć można na polskim rynku.

Posiadamy szeroki wybór zamków

Pogotowie zamkowe Gdańsk oddział Żabianka – Jelitkowo podejmuje się na co dzień szeregu usług ślusarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie zadania jak:  awaryjne otwieranie drzwi czy awaryjne otwieranie samochodów.
 
Pogotowie zamkowe wszystkie usługi ślusarskie realizuje precyzyjnie oraz z ogromną starannością.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę!
Telefon: 600-277-499

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami