Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Wrzeszcz Górny

Montaz i wymiana zamkow Gdansk Wrzeszcz GornyPogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny codziennie wykonuje montowanie zamków oraz ich wymianę. Każdy ślusarz zatrudniony w naszej firmie posiada odpowiednie, wysokie  kwalifikacje do wykonywania tego typu zadań; zawsze wszystkie prace ślusarskie przebiegają szybko i sprawnie. Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny na pierwszym miejscu stawia Państwa bezpieczeństwo, dlatego kiedy wykonujemy usługę wymiany zamków lub montażu zamków, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre. Gwarantują one Państwu najwyższy stopień bezpieczeństwa; zamki tych producentów zapewniają także zadowolenie z ich codziennego użytkowania.

Świadczymy również inne usługi

Profesjonalne usługi ślusarskie proponowane przez Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny, obejmują także:
- awaryjne otwieranie drzwi,
- awaryjne otwieranie samochodów,
- naprawę zamków.
 
Prowadzone przez nas Pogotowie zamkowe Gdańsk - Wrzeszcz Górny działa całą dobę, przez 7 dni w tygodniu – pomagamy Państwu w skutecznym i szybkim usuwaniu awarii zamków. Śmiało można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy, odbierzemy połączenie i przyjedziemy na miejsce zdarzenia, by wybawić Państwa z kłopotu.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami