Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Ujeścisko Łostowice

Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice  każMontaz i wymiana zamkow Gdansk Ujescisko Łostowicedego dnia, w tej dzielnicy miasta, realizuje usługę montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy do swojej pracy podchodzą z entuzjazmem i starannością;  na pierwszym miejscu stawiają dobro i bezpieczeństwo Klientów.
 
Dlatego podczas usługi montowania zamków Pogotowie zamkowe Gdańsk Ujeścisko – Łostowice zawsze wybiera zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują Państwu pełne bezpieczeństwo oraz zadowolenie z użytkowania na wiele lat. Wymiana zamków oraz montaż zamków, w naszym wykonaniu zawsze przebiega solidnie i szybko.

Wymiana zamka w drzwiach to żaden problem

Jako pogotowie zamkowe posiadamy szeroką gamę profesjonalnych usług ślusarskich. Obok montażu i wymiany zamków wykonujemy również: awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawę zamków.
 
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zamki lubią psuć się w nieoczekiwanych momentach życia naszych Klientów. Zatem nigdy nie wiadomo, kiedy konieczna będzie szybka pomoc ślusarza. Dlatego specjalnie dla Państwa dyżurujemy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i wszystkie święta.
 
Zapraszamy!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami