Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Suchanino

Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino każdego dnia wykonuje dla swoich Klientów usługę montażu oraz wymiany zamków. Nasi ślusarze mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu, a ponadto systematycznie szkolą się, aby być na bieżąco z nowinkami z naszej branży. Zawsze kiedy wykonujemy montowanie zamków, korzystamy z najlepszych produktów, zapewniających Państwu pełne bezpieczeństwo. Podczas montażu zamków wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują największe bezpieczeństwo naszym Klientom.
 
Montaż oraz wymiana zamków to nie jedyne usługi ślusarskie, które Pogotowie zamkowe wykonuje dla swoich Klientów w gdańskiej dzielnicy Suchanino. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawę zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino specjalnie dla Państwa działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto na wezwania reagujemy natychmiastowo i już w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia nasi ślusarze pojawiają się pod wyznaczonym przez Klienta adresem.
 
Polecamy się!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami