Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Suchanino

Montaz i wymiana zamkow Gdansk SuchaninoPogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino każdego dnia wykonuje dla swoich Klientów usługę montażu oraz wymiany zamków. Nasi ślusarze mają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu, a ponadto systematycznie szkolą się, aby być na bieżąco z nowinkami z naszej branży. Zawsze kiedy wykonujemy montowanie zamków, korzystamy z najlepszych produktów, zapewniających Państwu pełne bezpieczeństwo. Podczas montażu zamków wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które gwarantują największe bezpieczeństwo naszym Klientom.

Ślusarze od zakładania zamków w drzwiach mieszkań

Montaż oraz wymiana zamków to nie jedyne usługi ślusarskie, które Pogotowie zamkowe wykonuje dla swoich Klientów w gdańskiej dzielnicy Suchanino. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów oraz naprawę zamków.
Pogotowie zamkowe Gdańsk Suchanino specjalnie dla Państwa działa całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto na wezwania reagujemy natychmiastowo i już w kilka chwil po otrzymaniu zlecenia nasi ślusarze pojawiają się pod wyznaczonym przez Klienta adresem.
 
Polecamy się!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).



Kontakt z nami