Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Strzyża

Montaz i wymiana zamkow Gdansk StrzyzaMontaż zamków oraz ich wymiana to wybrane usługi ślusarskie realizowane przez Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Strzyża. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi pracownikami, którzy na co dzień zajmują się wymianą zamków oraz ich montażem. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności i zdobywaniu wiedzy, dokładnie wiemy jakie zamki zagwarantują naszym Klientom bezpieczeństwo. Dlatego, kiedy wykonujemy montowanie zamków, wykorzystujemy zamki Gerda oraz zamki Dierre, które w wysokim stopniu zapewnią bezpieczeństwo Państwa mienia.

Pogotowie zamkowe od wymiany zamków

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Strzyża zajmuje się również awaryjnym otwieraniem mieszkań oraz awaryjnym otwieraniem samochodów. Te usługi zawsze realizujemy bezinwazyjnie – wszystko po to, aby nie narażać Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
Jesteśmy dostępni całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Pogotowie zamkowe Gdańsk - Strzyża dba o swoich Klientów i dlatego chcemy zapewnić Państwu całodobowy dostęp do naszych usług, niezależnie czy jest to dzień powszedni czy weekend.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami