Szybki serwis 24h.

Ślusarze z Gdańska 600-277-499
Pogotowie Zamkowe Gdańsk 24h
ul. Kościuszki 118
80-427 Gdańsk

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dzwoń

 
 
 

Montaż i wymiana zamków Gdańsk Stogi

Pogotowie zamkowe Gdańsk - Stogi każdego dnia wzywMontaz i wymiana zamkow Gdansk Stogiane jest do montażu zamków oraz ich wymiany. Nasi ślusarze to wykwalifikowani pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki ciągłemu dokształcaniu, wymiana zamków w naszym wykonaniu, przebiega sprawnie, szybko i solidnie. Podczas montowania zamków kierujemy się zasadą, że od tego w jaki sposób zamek zostanie zamontowany, zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Podczas pracy korzystamy z najlepszych urządzeń zabezpieczających mienie – są nimi zamki Dierre oraz zamki Gerda, które dają Państwu największą gwarancję bezpieczeństwa.

Wykonujemy różne usługi ślusarskie

Inne usługi ślusarskie wykonywane przez Pogotowie zamkowe w gdańskiej dzielnicy Stogi, to między innymi: awaryjne otwieranie zamków oraz awaryjne otwieranie samochodów. Realizujemy  również naprawę zamków i prowadzimy serwis wysokiej klasy systemów antywłamaniowych marek Dierre i Gerda.
Atutem Pogotowia zamkowego Gdańsk - Stogi jest całodobowa dyspozycyjność; pracujemy 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Państwu w skutecznym usuwaniu awarii zamków o każdej porze dnia i nocy.
 
Zapraszamy do kontaktu!
Telefon: 600-277-499
Czynne: 24 h / dobę
 

 

Dołącz Do Naszych Klientów!

Zapraszamy do skorzystania z usług pogotowia ślusarskiego w Gdańsku. Czekamy na Twój telefon przez 24 godziny na dobę – 7 dni w tygodniu (także w święta).Kontakt z nami